Recertyfikacja uprawnień Ratownika KPP

Czy Twoje umiejętności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy wymagają odświeżenia? Jeśli tak, to zapraszamy Cię jednodniowe szkolenie połączone z egzaminem, dzięki którym recertyfikujesz swoje uprawnienia. Podczas tego intensywnego szkolenia oraz dzięki naszym doświadczonym instruktorom będziesz miała/miał okazję odświeżyć swoje umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę w zakresie najnowszych standardów i procedur.

Recertyfikacja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy już posiadają uprawnienia ratownika kwalifikowanej pierwszej pomocy. Niezależnie od tego, czy jesteś żołnierzem, strażakiem, instruktorem fitness czy zwyczajnym obywatelem, to szkolenie pomoże Ci być gotowym do udzielenia pomocy w nagłych sytuacjach.

Egzamin składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej kursant rozwiązuje test zawierający 30 pytań, w którym musi uzyskać min. 27 odpowiedzi poprawnych. W części praktycznej egzaminu kursant losuje dwa zadania egzaminacyjne, które sprawdzają postępowanie z pacjentem urazowym oraz z pacjentem, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Nie czekaj! Dołącz do naszego szkolenia i zyskaj pewność siebie oraz umiejętności, które mogą uratować życie. Recertyfikacja odbywa się w Gliwicach przy ul. Płażyńskiego 38. Rozpoczynamy o 09.00.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i zapisać się na szkolenie!

Ramowy program szkolenia:

  1. Bezpieczeństwo własne i miejsca zdarzenia, liczba osób poszkodowanych, siły i środki, mechanizm urazu.
  2. Ocena stanu pacjenta - ACVPU, ABC - CABC. Wywiad SAMPLE.
  3. Stany zagrożenia życia u dzieci i dorosłych.
  4. BLS AED - dorośli i dzieci.
  5. Badanie urazowe.
  6. Symulacje.

Cena

250 PLN

6-8 Wrzesień
Szkolenie Ratownictwo psów